KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
ŚRODKI KONSERWUJĄCE » Profesjonalne zestawy czyszczące

ZPD-MINI Zestaw do pracowni digitalizacyjnej

Producent: Green Clean
Specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Green Clean, które znajdą zastosowanie w każdej pracowni digitalizacyjnej. 
 
Pojemnik pod ciśnieniem + specjalny zawór wielokrotnego użytku
V-2000 to zawór niezwykle wytrzymały i przeznaczony do wielokrotnego użytku. Może być z powodzeniem instalowany na wielu pojemnikach co nie odbije się na jakości działania. Dzięki wprowadzonym ulepszeniom, narzędzie przyczynia się do większej wydajności pracy i skraca czas jej realizacji.
 
Główne zalety końcówki V-2000:
· Dokładna kontrola ciśnienia
· Obrotowa końcówka 360°
· Ciśnienie Turbo - zwiększa ciśnienie dyszy i jednocześnie działa jako zabezpieczenie przed uszkodzeniem wrażliwych komponentów
· Zawór może być usuwany z pojemnika w dowolnym czasie bez straty gazu
· Wytrzymały do wielokrotnego użytku
· Bez zbędnych dodatkowych elementów
· Może być uzupełniony o inne akcesoria
 
Pojemnik z gazem pod ciśnieniem 400 ml pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Usuwanie pyłków powietrzem pod ciśnieniem zapobiega powstawaniu zarysowań na delikatnych powierzchniach, które mogą powstać podczas czyszczenia na mokro lub rozpuszczalnikami. Sprężone powietrze umożliwia intensywny skoncentrowany nadmuch niedostępnych miejsc. Nie wchodzi w reakcje z innymi materiałami. Absolutnie czysty, nie pozostawia żadnych śladów. Preparat stosuje się wszędzie tam, gdzie bardzo trudno usunąć kurz w normalny sposób.
Do pojemnika pasują także końcówki V-2000, V-2100, V-2200 oraz odkurzacza Vacuum Power V-3000. 
  
Pianka dezynfekująca 100 ml
Pianka do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni z tworzyw sztucznych, sprzętu komputerowego (PC, monitory, drukarki, faksy, itp...)
 
Ściereczka z mikrowłókien
Ściereczka z delikatnych, gęsto przędzonych włókien pozwala na dokładne czyszczenie praktycznie każdej powierzchni. Nie wchłania zbyt szybko płynów, a do jej produkcji nie użyto wybielaczy czy chemicznych spoiw. Nadaje się do prania w 30st. C, a jej właściwości i jakość zostają zachowane nawet po ponad 100 praniach. Do zastosowania na sucho lub z płynem.
 
Ściereczki do czyszczenia plastiku
Opakowanie zawiera wilgotną ściereczkę nasączoną specjalnym roztworem, który radzi sobie ze wszystkimi trudnymi zanieczyszczeniami powierzchni oraz dodatkowo po czyszczeniu utrzymuje się efekt antystatyczny. Jakość zastosowanej tkaniny przy produkcji ściereczek ma kluczowe znaczenie, ponieważ poprawia skuteczność działania środka czyszczącego.
 
Ściereczki do czyszczenia rolek 
Ściereczka wykonana ze specjalnego materiału oraz nasączona płynem, który usuwa brud z rolek transportowych skanera.
 
Ściereczka nasączona alkoholem izopropylowym
Saszetka zawiera wilgotną ściereczkę (19 cm x 11 cm) nasączoną alkoholem izopropylowym, który radzi sobie ze wszystkimi trudnymi zanieczyszczeniami powierzchni. Jakość zastosowanej tkaniny przy produkcji ściereczek ma kluczowe znaczenie, ponieważ poprawia skuteczność działania środka czyszczącego.                                                                                                                                                                                   Idealna do czyszczenia i odtłuszczania wszystkich rodzajów złącz, kabli i optyki, itp…
 
Na zestaw składa się:
 1 x pojemnik z gazem pod ciśnieniem 400 ml G-2041
· 1 x specjalistyczna końcówka wielokrotnego użytku V-2000
· 1 x pianka 100 ml
· 1 x ściereczka z mikrowłókien - do stosowania na sucho i mokro
· 3 x ściereczka do plastiku
· 3 x ściereczka do rolek
· 3 x ściereczka z alkoholem izopropylowym
Zastosowanie produktów:
zestaw idealnie sprawdza się przy czyszczeniu komputerów, klawiatur, laptopów, skanerów, wszelkiej powierzchni szklanej, plastikowej, metalowej i inne….

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU