KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
CONE

Skanery Cone

Producent: Skanowanie.pl

Skanery dziełowe Cone, wyróżnia:

- Jakość - seria CONE powstała pod wpływem nacisku z rynku, który potrzebował produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb zarówno muzeum, biblioteki, archiwum jak i firmy. Bazując na prawie 30 letnim doświadczeniu w branży, wykorzystując dostępną technologię stworzyliśmy serię polskich skanerów dziełowych CONE.

- Kołyski - seria CONE CCD występuje z dwoma rodzajami kołysek do skanowania książek. W zależności od potrzeb możemy wyposażyć skaner w kołyskę manualną lub elektryczną. Obydwie kołyski wyposażone są standardowo w opcję tzw. V-kołyski.

- Cena - cena skanera dziełowego formatu A2 opartego o przetwornik CCD wcale nie musi być wysoka. Dzięki pełnej automatyzacji profesjonalnej linii produkcyjnej nasze skanery są w bardzo Przystępnej Cenie!!!

- Optyka - najwyższej jakości system optyczny umożliwia nam produkcję skanerów CONE CCD z rozdzielczością:

  • CONE CCD A2E lub A2M 400DPI dla formatu A2
  • CONE CCD A2E lub A2M 600DPI dla formatu A2

Są to rozdzielczości optyczne na całej powierzchni skanowania.

- Opcje - skaner dziełowy powinien być konstruowany specjalnie do potrzeb klienta. Dlatego serię CONE wyposażyliśmy w dużą listę opcji, które można wybrać na etapie zamówienia skanera lub z nich zrezygnować dzięki czemu nie przepłacamy za funkcjonalność, których nie potrebujemy.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

SKANER DZIEŁOWY CONE

Skaner dziełowy formatu A2 do masowej digitalizacji materiałów archiwalnych, bibliotecznych, muzealnych.

SENSOR CCD - 400 DPI (600 DPPI-OPCJA)

GŁĘBIA KOLORU - 48 bit.kolor, 16 bit. s. szarości

WYJŚCIE SKANU - 24 bit kolor, 8 bit s. szarości, C/B

STÓŁ I KOŁYSKA V-KOŁYSKA (jako standard)

Kołyska manualna - 10 cm (15 cm OPCJA)

Kołyska elektryczna - 15 cm (25 cm OPCJA)

Seria skanerów CONE CCD może skanować z użyciem szyby lub bez. Występują 2 rodzaje sterowania szybą - elektryczne i manualne.

ZINTEGROWANY PC I PANEL STERUJĄCE

Skanery serii CONE nie wymagają do pracy zewnętrznego komputera. Możemy wyposażyć je w 7" lub 22" ekran dotykowy i po wyjęciu z opakowania od razu przystąpić do skanowania.

GWARANCJA I SERWIS

Skanery CONE serii CCD standardowo posiadają 12 miesięcy gwarancji, którą można rozszerzyć. Serwis świadczymy zawsze w miejscu instalacji skanera w uzgodnionym wcześniej z klientem rygorze; 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu/365 dni w roku.