KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

Promocje

Cone - DEMOUNIT
49,200.00 zł

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY DO KSIĄŻEK

EDS GAMMA

Производитель: Metis Digital

Prosty, szybki i profesjonalny skaner formatu A1

EDS GAMMA jest innowacyjnym skanerem planetarnym do formatu A1, następnym produktem z rodziny EDS (Easy Digital Scanner). EDS to nowa linia profesjonalnych skanerów, które zostały stworzone w celu przezwyciężenia zwykle ograniczeń właściwych tej kategorii produktów. W szczególności, aby zaoferować najwyższą jakość obrazu, ergonomię, łatwość obsługi i wysoką wydajność w unikalnym zintegrowanym rozwiązaniu. Do głównych cech  EDS-GAMMA należą:
• maksymalny rozmiar i rozdzielczość skanowania można zmieniać w zależności od potrzeb użytkownika dzięki zintegrowanemu zoomowi i możliwości zmiany wysokości kamery przez co skanowanie dużych (nawet większych niż format A1 ) oryginałów nie stanowi problemu w rozdzielczości od 100 ppi do 800 ppi.
• unikalna V-kołyska z automatycznym rozpoznawaniem kształtu, prostowaniem i korektą krzywizn.
• najwyższa jakość obrazu, który daleko wyprzedza jakiekolwiek inne podobne rozwiązanie.
• bardzo szybki czas skanowania  (około 30 skanów na minutę).
• kompleksowe oprogramowanie EDS wyposażone jest w pełen zestaw przydatnych funkcji .
• bardzo proste i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie  EDS  oparte na interfejsie “ikon”.

EDS GAMMA został zintegrowany z innowacyjną V -Kołyską do jak najlepszego podtrzymania oryginału. To rozwiązanie zostało zaprojektowane przez Metis w celu dokładnego i delikatnego podtrzymywania różnego rodzaju delikatnych oryginałów. V-kołyska pozwala skanować duże książki, mapy, rysunki i wszelkiego rodzaju oryginały do formatu A1+ i o grubości do 15 cm. V- kołyska to także unikalne rozwiązanie dla książek o ograniczonym kącie rozwarcia. W rzeczywistości V-kołyskę można bardzo łatwo i szybko dostosować do potrzeb i wymagań reprodukcji. Lewa i prawa płyta mogą być niezależnie przechylane i oddalane od siebie, dzięki czemu uzyskujemy idealny efekt rozpoznawania i detekcji krzywizn i kształtu i szybki czas pracy.

Oprogramowanie EDS rozpoznaje palce operatora i usuwa je ze skanowanego obrazu. Dodatkowo oprogramowanie wyzwala skan podczas rozpoznania dwóch palców przyspieszając czas pracy.

W systemie EDS GAMMA możliwe jest dopasowanie wielkości obszaru skanowanie jak i optycznej rozdzielczości według potrzeb. Finalna rozdzielczość obrazu może zostać adoptowana do potrzeb. Występują różne możliwości jej zmiany: poprzez stosowanie różnego rodzaju optyki, zmianę wysokości kamery skanującej, przesuwanie głowicy do przodu lub do tyłu (rozszerzając możliwy format skanowania do 60 x 90 cm).

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU