KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY SZEROKO-FORMATOWE

Contex SD One+ 36

Производитель: CONTEX

Jedyny na rynku w pełni funkcjonalny skaner podstawowy!

SD One + ma ogromną wartość w swojej lekkiej gamie skanerów 24” i 36”. Dzięki dużej dokładności i technologii CIS możesz ufać, że SD One + wykona swoją pracę.

Twój w pełni funkcjonalny skaner wielkoformatowy, jest kompaktowy i dyskretny, ale posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Po prostu zaprojektowaliśmy SD One + do wszystkiego  od poziomu    hobbystycznego po organizacje, które czasami potrzebują skanera wielkoformatowego. Niezależnie od tego, czy chcesz zeskanować plany budowy, plakaty, czy mieć stare dokumenty wymagające archiwizacji. SD One + wykona  to zadanie! Dodaj oprogramowanie Nextimage do równania i kontroluj swoje zdigitalizowane środowisko skanowania za pomocą najlepszych narzędzi.

SD One + jest w pełni funkcjonalnym skanerem, zawiera dedykowane oprogramowanie do skanowania, jest łatwy w użyciu, a ułatwia to umieszczony panel sterowania na skanerze. To kompaktowy skaner, aby zmieścić się w biurze, elastyczny skaner, który może działać na Twoim biurku lub obok wybranego sprzętu na opcjonalnym stojaku.

Skaner SD One + z obsługą chmury może wysyłać dokumenty bezpośrednio do preferowanych miejsc docelowych. Jedynym wyborem, który musisz zrobić, jest tom gdzie potrzebujesz dokumentów - SD One + obsługuje resztę. SD One + może dostarczać obrazy pocztą elektroniczną lub bezpośrednio do aplikacji do udostępniania i przechowywania w chmurze. Istnieje długa lista obsługiwanych miejsc w chmurze, takich jak DropBox, Box.com, Dysk Google i wiele innych.

SD One + sprawia, że skanowanie wewnętrzne jest łatwe i niedrogie, uwalniając Cię od kłopotów z outsourcingiem. Dzięki lekkiej konstrukcji możesz go zabrać ze sobą również poza biurem. Łatwość obsługi sprawia, że nadaje się zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. SD One + doskonale pasuje do entuzjastów o niskich wymaganiach.

SD One + w szerokości 24 cali to świetny sposób na rozpoczęcie wielkoformatowej kariery skanowania - a może sposób na spełnienie okazjonalnego zapotrzebowania na skaner w pracy.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU