KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
OPROGRAMOWANIE

MediaInfo

Producent: MediaInfo

MediaInfo jest kompletnym oprogramownaiem Biblioteki Cyfrowej dla interaktywnego i intuicyjnego przeglądania, przeszukiwania, wyszukiwania, katalogowania i udostępniania zdigitalizowanych treści. MediaInfo zasila niektóre z najbardziej prestiżowych światowych bibliotek, wydawnictw, instytucji edukacyjnych, czasopism i innych organizacji i firm.

MediaInfo jako Biblioteka Cyfrowa utrzymuje nasze wspaniałe skarby dziedzictwa kulturowego. Dziedzictwo minionych pokoleń jest zachowywane w sposób cyfrowy dla dobra przyszłych pokoleń.

W MediaInfo naukowcy, studenci i ogół społeczeństwa może zaangażować się w tworzeniu cyfrowej prezentacji cennych przedmiotów, takich jak mapy, rękopisy, książki, obrazy i prasa bez dotykania potencjalnie łatwych na uszkodzenie oryginałów. Kontrolowany dostęp do zdigitalizowanych obiektów poprzez interaktywny interfejs, pełna rozdzielczość oglądanych filmów,  książek i innych zdigitalizowanych materiałów. Przedmioty są podzielone i wzbogacone przy użyciu metadanych Dublin Core lub innych standardów. Obrazy z tekstem można przeszukiwać zarówno poprzez metadane jak i zawartość pełnotekstową.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU