KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY MOBILNE

IRIScan Anywhere 5 Wifi

Skanuj wszystko, gdziekolwiek się znajdujesz. Nie potrzebujesz nawet komputera!

Ultrakompaktowy, autonomiczny i przenośny skaner IRIScan™ Anywhere 5 Wifi z zasilaniem akumulatorowym to najlepszy sposób na pozbycie się papierowej dokumentacji. Perfekcyjne rozwiązanie do skanowania prawie wszystkiego, w domu lub na wyjeździe, umożliwia łatwe rejestrowanie w formie elektronicznej dokumentów, umów, wizytówek, paragonów i nie tylko bez użycia komputera!
Wystarczy przeprowadzić dokument przez skaner, aby został on automatycznie zapisany na dołączonej do zestawu karcie MicroSD™ z opcją przesyłania przez sieć Wi-Fi na urządzenie przenośne (smartfon, tablet z systemem Android™, iPhone®, iPad®) oraz komputer z systemem Windows lub Mac. Po powrocie do domu lub biura możesz zamienić zeskanowane dokumenty automatycznie na edytowalny tekst z wykorzystaniem flagowego oprogramowania Readiris™ do OCR. W ten sposób możesz je z łatwością archiwizować, edytować i udostępniać.
Urządzenie zapewnia zaspokojenie wszelkich potrzeb w zakresie skanowania użytkowników sektora ŚMP oraz osób pracujących w terenie, np. z branży transportowej (konosamenty, potwierdzenia dostawy itp.), opieki medycznej (recepty, listy leków itp.) lub doradztwa. Zyskaj większą swobodę przemieszczania się, oszczędzając miejsce na biurku!

Mobilny skaner

•Zasilany akumulatorami i ultrakompaktowy. Do skanowania nie jest wymagany komputer ani kable!

•W trybie zasilania akumulatorowego możesz zeskanować nawet 100 dokumentów w formacie A4.

•Skanuj bezpośrednio do formatu JPEG/PDF.•Rozdzielczości skanowania: 300/600/1200 dpi.•Kolorowy panel wyświetlacza TFT 1,44” umożliwiający bezpośredni podgląd skanowanych dokumentów.

•Szybkość skanowania – A4/w kolorze- 300/600 dpi: 8 stron na minutę.- 1200 dpi: 8 stron na minutę.

•Możliwość bezpośredniego zapisu skanów na kartę microSD™ (do 32 GB).•Do zestawu dołączono BEZPŁATNĄ kartę MicroSD™.•Udostępniaj swoje skany przez Wi-Fi na dowolne urządzenie (systemy iOS®/Android™ i PC/Mac®).

•Aplikacje iOS®/Android™ zapewniające łatwe bezprzewodowe przesyłanie na tablet i smartfon. Dołączony bezpłatny rewelacyjny pakiet oprogramowania (SRP o wartości powyżej 200 EUR/USD)

•Readiris™: oprogramowanie do OCR – konwertuj dowolny papierowy dokument, plik PDF lub obraz do formatu edytowalnych dokumentów Office i przesyłaj do chmury jednym kliknięciem.

•Cardiris™: oprogramowanie do rozpoznawania wizytówek – zeskanowane wizytówki są automatycznie przepisywane i eksportowane do ulubionego oprogramowania do zarządzania kontaktami (Outlook®, ACT!® itd.).

•IRISCompressor™ Pro: tworzenie silnie skompresowanych plików PDF (nawet pięćdziesięciokrotnie mniejszych bez utraty jakości obrazu), idealnych do archiwizacji, wydobywania informacji oraz udostępniania.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

 

Nazwa produktu

 

IRIScan Anywhere 5 Wifi

Wymiary skanera (W x D x S)

 

Wymiary skanera (W x D x S)

3,5 x 27,5 x 4,4 cm

Masa skanera

 

330 g

 

Podawanie dokumentów

 

automatyczny podajnik dokumentów (pojedynczo)

 

Czujnik obrazu

 

kontaktowy czujnik obrazu (CIS)

 

Rozdzielczości

 

300/600/1200 dpi

 

Kolor skanowania

 

kolor/czerń i biel

 

Formaty plików

 

JPEG/PDF

 

Maks. rozmiar papieru

 

do A4

 

Wyświetlacz kolorowy

 

kolorowy panel wyświetlacza 1,44”

 

10 języków menu skanera

 

angielski, chiński uproszczony i tradycyjny, francuski, hiszpański, japoński, niderlandzki, niemiecki, rosyjski, włoski

 

Akumulator

 

wbudowany akumulator litowo-polimerowy 1200 mAh

Możliwość zeskanowania po pełnym naładowaniu: do 100 stron A4

 

 

Metoda ładowania

 

kabel USB

 

 

 Masa opakowania

 

 600 g