KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

AVISION PaperAir 1000N

Manufacturer: Avision

Łatwe w użyciu oprogramowanie PaperAir Manager
Dla szerszego konsumenta, który może niekoniecznie posiadać wiedzę na temat skanera, Avision wprowadził łatwe w obsłudze oprogramowanie PaperAir Manager bez sterownika TWAIN. Po prostu naciśnij przycisk Skanowanie, a skanowanie zostanie zakończone przy użyciu predefiniowanych ustawień skanowania. Korzystanie z programu PaperAir pozwala na łatwiejsze skanowanie, które umożliwia skanowanie wielu stron bez względu na rozmiar i kolor dokumentu.

Wyszukiwanie dokumentu nigdy nie było łatwiejsze
PaperAir Manager jest wyposażony w potężną wyszukiwarkę. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce można skanować wszystkie dokumenty, a cały tekst obrazu można rozpoznać i zapisać w bazie danych w procesie rozpoznawania tekstu. Po prostu wpisujesz słowo kluczowe i w ciągu kilku sekund przez nazwę obrazu, nazwę pliku i informacje o tagu  z łatwością można znaleźć dokument.

Konwersja dokumentów papierowych do plików programu Microsoft Word / Excel / PowerPoint
Skaner PaperAir 1000N umożliwia automatyczne rozpoznawanie tekstu i zapisanie obrazu oraz tekstu w pliku programu Microsoft Word / Excel / PowerPoint.

E-mail lub wydrukuj skanowany obraz bezpośrednio z poziomu skanowania
Za pomocą programu PaperAir Manager można załączyć zeskanowany obraz do domyślnej aplikacji do obsługi poczty e-mail lub wydrukować ją w drukarce, a nie za pomocą urządzenia do kopiowania.

Nie wymaga przewodu zasilającego
PaperAir 1000N jest zasilany przez kabel USB do komputera. Nie potrzebujesz zewnętrznego zasilacza ani przewodów!

Wysoka rozdzielczość optyczna 1200 dpi
Pomimo niewielkiego rozmiaru, PaperAir 1000N ma dużą rozdzielczość. Dzięki prawdziwej rozdzielczości 1200 dpi, PaperAir 1000N umożliwia odtworzenie obrazu w drobnych szczegółach i subtelnym odcieniu.

Nie potrzebujesz i potrzebujesz szybkiego skanowania
Oświetlenie LED nie tylko oszczędza energię, nie wymaga rozgrzewania się. PaperAir 1000N jest gotowy do pracy zaraz po włączeniu. Zeskanowanie dokumentu w formacie A4 zajmuje tylko 7 sekund.

Optymalizacja obrazu dzięki różnym narzędziom do poprawy jakości obrazu
Program PaperAir Manager oferuje różne narzędzia do zwiększania jakości obrazu, dzięki którym skanowany obraz jest gotowy do użycia. Dzięki tym funkcjom dokumenty są automatycznie przycinane, prostowane i obracane do prawidłowej orientacji, puste strony są automatycznie usuwane, a nawet wykrywanie wielu dokumentów może oszczędzić czas na skanowaniu.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU