KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

PANASONIC_KV-S1057C

Manufacturer: PANASONIC

Skaner dokumentów A4 Duplex

Intuicyjny w obsłudze, zajmujący niewiele miejsca Panasonic KV-S1057C adresowany jest do małego i średniego biznesu, oferując użytkownikom prostą konstrukcję oraz szereg innowacyjnych i zaawansowanych funkcji.

Pojemność: 100 arkuszy

Największa w tej klasie pojemność automatycznego podajnika dokumentów — możliwość jednoczesnego skanowania większej liczby dokumentów i mniej operacji konfiguracyjnych. Mechanizm pierwszej zasuwy pozwala zaoszczędzić cenny czas podczas pracy z dużą liczbą dokumentów.

Obsługa wielu dokumentów

Od papieru po materiały mieszane oraz karty i od faktur oraz zaświadczeń lekarskich po dokumenty tożsamości i paszporty — wszystkie dokumenty można załadować jednorazowo i zeskanować w mgnieniu oka.

Obsługa za pomocą jednego przycisku

Możliwość wstępnego zaprogramowania i wyboru do 100 pożądanych ustawień skanowania przy użyciu jednego przycisku.

Inteligentne wykrywanie podwójnie pobranych arkuszy

Możliwość zapamiętania ustawień i długości dołączonych pasków papieru, na przykład etykiet i zdjęć, w celu automatycznego wyłączenia funkcji wykrywania podwójnie pobranych arkuszy dla dowolnych dokumentów w tym samym formacie.

Automatyczna powtórka skanowania

Proste ponowne skanowanie różnych dokumentów. Funkcja powtórki skanowania daje użytkownikowi możliwość wprowadzenia poprawek do obrazu na ekranie komputera bez konieczności ponownego skanowania oryginalnego dokumentu. To również przekłada się na oszczędność czasu i pracy.

Indeks kodów kreskowych

Prosty sposób na uporządkowanie dokumentów. Skaner KV-S1057 może również obsługiwać oprogramowanie „Barcode Index” do rozpoznawania kodów kreskowych. Identyfikuje ono znajdujące się na dokumentach informacje w postaci kodów kreskowych, a następnie odpowiednio sortuje dokumenty. Wszystkie zeskanowane pozycje są dokładnie, szybko i łatwo sortowane.

SPECYFIKACJA PRODUKTU