KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
BOOK SCANNERS

SMA Scan Master 2 M

Scan Master 2 M firmy SMA
jest wszechstronnym skanerem do skanowania książek, gazet, zdjęć, map, planów architektonicznych oraz innych dokumentów do formatu A2.

Skanowanie niezależne od zewnętrznego oświetlenia 
Specjalna listwa LED pozbawiona ultrafioletu i promieniowania podczerwonego gwarantuje nieszkodliwe i równomierne oświetlenie. Źródło światła umieszczone jest wewnątrz głowicy skanującej, która przemieszcza się nad skanowanym obiektem, dzięki czemu skaner może być zainstalowany w dowolnym miejscu. Jasne światło słoneczne lub intensywne oświetlenie biurowe nie ingeruje w proces skanowania. Ponadto nie występuje tutaj żadne dodatkowe źródło światła irytujące operatora podczas pracy. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że zewnętrzne źródła oświetlenia są bardziej szkodliwe dla oryginałów niż oświetlenie wykorzystywane w Scan Master 2 M.
 
Technologia wysokiej jakości kolorowych skanów 
Scan Master 2 M wyposażony jest w unikalny moduł skanujący, który zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu. Oferuje trzy tryby pracy Czarno-Biały, Skala Szarości i Kolorowy, wszystkie trzy w zdumiewającej rozdzielczości optycznej 1200 dpi.
 
 
Łatwa praca w sieci
Scan Master 2 M jest skanerem sieciowym wyposażonym w interfejs komunikacyjny TCP/IP, umożliwiający korzystanie z niego bez pośrednictwa komputera.
 
 
Ultraszybka prędkość skanowania
Scan Master 2 M został zaprojektowany dla aplikacji, gdzie prędkość ma znaczenie. Z prędkością poniżej 5 sekund (A2, 600 dpi) jest najszybszym tego typu skanerem. Szybkość skanowania i technologia interfejsu (TCP/IP) oferuje najwyższą wydajność pracy.
 
Wszechstronny, uniwersalny, wydajny…
Scan Master 2 M wyposażony jest w samopoziomującą się kołyskę dla książek o grubości grzbietów do 12 cm.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU