KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

Avision PaperAir 215

Manufacturer: Avision

Model PaperAir 215 to kolorowy skaner dla Twojej firmy. Został zaprojektowany, aby zajmował jak najmniej miejsca na biurku. Może skanować zarówno dokumenty, wizytówki jak i plastikowe karty identyfikacyjne. Skaner posiada specjalny podajnik na plastikowe karty i może je skanować gdy maksymalna grubość karty nie przekracza 1.25 mm.

 

Skaner PaperAir 215 wyposażony jest w automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 20 arkuszy, a jego prędkość skanowania wynosi do 20 stron na minutę lub do 40 obrazów na minutę. Skaner oferuje rozdzielczość optyczną 600 dpi, 48 bitową głębie kolorów oraz interfejs USB.

 

Łatwe w obsłudze oprogramowanie do zarządzania PaperAir

Dla szerszego odbiorcy, którzy nie mają żadnej wiedzy o skanerach, Avision wprowadziła łatwe w użyciu oprogramowanie PaperAir Menedżer bez sterownika TWAIN. Wystarczy zainstalować i naciśnąć przycisk Scan, skanowanie zostanie zakończone z predefiniowanych ustawień skanowania.  Korzystając z PaperAir, doświadczysz jakie łatwe może być skanowanie, aplikacja pozwala na skanowanie wielu stron bez względu na rozmiar i kolor dokumentu.

 

Szukanie dokumentów nigdy nie było łatwiejsze  

PaperAir Menedżer jest wyposażony w potężny silnik wyszukiwania. Z tym silnikiem, wszystkie dokumenty mogą być skanowane a cały tekst zapisywany jest do bazy danych przez proces rozpoznawania tekstu. Wystarczy wpisać słowo kluczowe, a dokument zostanie wyszukany w ciągu sekund przez rozpoznawanie tekstu obrazu, nazwy pliku i informacji znacznika.

 

Konwersja dokumentów papierowych do programu Microsoft Word / Excel plików / PowerPoint

PaperAir 215  pozwala automatycznie rozpoznawać tekst obrazu i zapisać obraz i tekst do pliku Microsoft Word / Excel / PowerPoint.

 

E-mail lub wydruk zeskanowanego obrazu bezpośrednio ze skanowania

Można dołączyć zeskanowany obraz do aplikacji domyślnej e-mail lub wydrukować go z drukarki zamiast przy użyciu maszyny do kopiowania.

 

Wygodne skanowanie

Model PaperAir 215 został wyposażony w moduł Wi-Fi, który pozwala na łączenie się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi np.. Smartfon. Poprzez zainstalowaną aplikację na telefonie możemy zlecać skanowanie oraz odbierać zeskanowane obrazy z naszego skanera.

 

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU